×

* pola obowiązkowe

** dodanie/zgłoszenie witryny www


Jak przebiega kurs japońskiego?

Kurs japońskiego jest idealny dla osób, którym zależy na szybkiej i efektywnej nauce języka, czy to w celach turystycznych, biznesowych czy rozrywkowych. Biorąc w nim udział, możesz przekonać się, że nauka języka japońskiego jest tak naprawdę procesem prostym i przyjemnym. Instruktorzy prowadzący zajęcia znają zazwyczaj ciekawostki związane z Japonią, co pozwala uzyskać również wgląd w jej kulturę i historię.

Kurs japońskiego nauczy Cię pomocnych zwrotów konwersacyjnych i słów powszechnie używanych w danym obszarze kraju. Interaktywne ćwiczenia dialogowe pozwalają doskonalić wymowę i znaczenie wyrażeń. Ponadto pomocne gadżety pomagają uczestnikom pokonać jedną z najtrudniejszych, a jednocześnie głównych przeszkód dla nowicjuszy, systemu liter. Dzięki temu kurs japońskiego jest wspaniałym doświadczeniem.

japonia

Nauka języka japońskiego to także poznanie realnych scenariuszy w tętniącym życiem Tokio, jak również w pięknej japońskiej wsi. Po ukończeniu kursu wprowadzającego będziesz posiadał podstawowe umiejętności konwersacyjne, które pozwolą Ci pewnie podróżować po kraju, a Twoja nauka pomoże Ci odkryć bogatą kulturę Japonii.

Zalety udziału w kursie języka japońskiego:

Nauka języka japońskiego może początkowo wydawać się zastraszająca, ale stosunkowo łatwo jest zacząć mówić tym językiem. Ponieważ większość znaków w języku japońskim ma tylko jedną wymowę, eliminuje to wiele niejasności dla początkujących. Dźwięki w języku japońskim są podobne do tych w języku angielskim, z pięcioma dźwiękami samogłosek i tylko garstką spółgłosek. Kurs japońskiego prowadzą specjaliści, którzy z pewnością omówią wszelkie tematy związane z wymową, jak i gramatyką. To pod ich okiem uczestnicy mogą nauczyć się tak skomplikowanego języka, jakim wydaję się japoński.

Kiedy ukończysz już podstawowy kurs japońskiego, rozważ zapisanie się na kolejne zajęcia, podczas których nie tylko udoskonalisz posiadane umiejętności, ale także zyskasz wiedzę o historii, kulturze oraz tradycjach nadal obowiązujących w Kraju Kwitnącej Wiśni.
źródła:
https://www.ichigo.pl/kursy-japonskiego/kursy-stacjonarne