Informacje

Nazywam się Katarzyna Szydłowska. Zawodowo zajmuję się branżą Human Resources, przez ponad 5 lat pracowałam przy doborze i selekcji personelu w firmie doradczej na rynku pracy. Byłam Managerem zespołu specjalistów ds. rekrutacji i selekcji, z którymi współpracowałam w systemie rozproszonym (oddziały w Polsce). Obecnie pełnię rolę HR Managera w firmie produkcyjno – handlowej w branży spożywczej.

Moje dotychczasowe doświadczenie uczy mnie jak ważna jest współpraca z ludźmi, efektywna komunikacja i budowanie wzajemnego zaufania. Te trzy sprawnie funkcjonujące elementy pozwalają nam w pracy na wyznaczanie ambitnych, ale realnych celów i zadowolenie z osiąganych efektów.

Fotografia Studyjna

Dzięki swojej pasji, która jest jednocześnie moją pracą, w pełni angażuję się w to co robię, z korzyścią dla moich Klientów. Moje wykształcenie – Ekonomia oraz Socjologia, a także podyplomowe studia z Zarządzania Zasobami Ludzkimi – pozwalają spojrzeć mi szeroko na potencjał ludzi i dostrzegać różne aspekty ich rozwoju.

Osobiście uważam, że nie ma takich problemów, których nie da się rozwiązać. A KAŻDY CZŁOWIEK ma potencjał, własne zasoby i możliwości do tego, by osiągać wyznaczone przez siebie cele!

Coachem jestem dlatego, że uwielbiam cieszyć się z sukcesów moich Klientów. Nie wyobrażam sobie pracy, w której nie miałabym styczności z ludźmi. Na pewno byłaby nudna i przewidywalna, a mogąc wykonywać ten zawód spotykam się z różnymi ludźmi – każdy człowiek jest dla mnie wyjątkowy i niepowtarzalny. I od każdego wiele mogę się nauczyć.

Bycie coachem to dla mnie także ciągły rozwój, dbanie o swoje kompetencje i podążanie za Klientem. To ciągłe wyzwanie w byciu coraz lepszym dla dobra moich Klientów. W swojej pracy kieruję się standardami kodeksu etycznego ICF http://icf.org.pl/pl98,kodeks-etyczny-icf.html

Jestem certyfikowanym coachem ICF (Assiociate Certified Coach by International Coach Federation).

Credential_Certificate

Dodatkowo jestem certyfikowanym Asesorem „Akademii Asesora” Ernst & Young Business Academy oraz absolwentem intensywnych szkoleń z zakresu coachingu.

Najważniejsze punkty mojego rozwoju:

 • Kontrakt OSH Warszawa, „Akademia Trenera Biznesu”, 12.2013-04.2014
 • Profi Biznes Group, „Coaching –  Budowanie Świadomości”, 07-09.12.2012
 • Profi Biznes Group, „Coaching – Kompetencje Lidera”, 23-25.11.2012
 • Leader Business Institute, „Coaching – Możliwości rozwoju”, 26-28.10.2012
 • Certyfikat narzędzia psychometrycznego Extended Disc, 08.2012
 • Ernst & Young Business Academy, Warszawa „Akademia Asesora” – 120 godzinne szkolenie warsztatowe z zakresu organizacji i prowadzenia sesji Assessment Centre / Development Centre, 01-05.2012
 • Uniwersytet Szczeciński – Studia Podyplomowe, „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Potencjałem Kadrowym”, 10.2010 – 06.2011
 • Uniwersytet Szczeciński – Socjologia – studia magisterskie, 10.2005 – 06.2010
 • Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Ekonomia – studia magisterskie, 10.2004 – 06.2009

Jakim coachem jestem?

Staram się być coachem, któremu każdy Klient może zaufać. Nie oceniam i nie daję dobrych rad. Wierzę w potencjał mojego Klienta i szukam drogi aby i on go odkrył. Zadaję wiele pytań – nie zawsze łatwych, często brzmiących podobnie ale mających różne cele. Nie odpuszczam. Dbam o to, aby mój Klient zawsze czuł się bezpiecznie w moim towarzystwie. Chcę żeby czerpał możliwie jak najwięcej radości i energii z naszej relacji coachingowej. Jestem coachem otwartym na informację zwrotną. Cieszę się z sukcesów moich Klientów i trzymam za nich kciuki! 🙂

coachingi.pl

Katarzyna Szydłowska – coachingi.pl

Jakich zasad przestrzegam?

W pracy i relacjach z ludźmi najważniejsze są dla mnie:

 1. Uczciwość.
 2. Szacunek.
 3. Rzetelność i profesjonalizm.
 4. Poufność i dyskrecja.
Share