Coaching z gwarancją

COACHING z GWARANCJĄ SUKCESU. Gwarantuję, że osiągniesz założony przez siebie cel !

Jeśli szukasz coacha lub informacji o coachingu, ale nigdy z niego nie korzystałeś / korzystałaś, to pewnie nie raz zastanawiało Cię, czy coaching rzeczywiście pozwala osiągać założone cele? Czy rzeczywiście rezultaty są tak spektakularne, że jest on wart INWESTYCJI w siebie?

Wiele źródeł potwierdza, że tak rzeczywiście jest i coaching jest dobrym sposobem na pracę nad indywidualnymi celami. Można przeczytać bardzo wiele artykułów na temat tego, że coaching jest skuteczny, znaleźć informacje o zwrotach z inwestycji (tzw. ROI). Na stronach coachów w dziale referencje – można znaleźć bardzo często wiele pochlebnych opinii, pisanych przez zadowolonych Klientów. Ale czy naprawdę warto? Jaką masz pewność, że zainwestowane przez Ciebie pieniądze nie będą wyrzucone w błoto? Czy ktokolwiek zagwarantuje ci, że osiągniesz cel?

Czy ja mogę zagwarantować ci, że osiągniesz założony przez siebie cel w coachingu indywidualnym?

TAK! GWARANTUJĘ TO!

Gwarantuję, że podczas coachingu ze mną, podczas 8 spotkań, osiągniesz cel, który założysz na początku coachingu.

Jak mogę to zagwarantować? Przeczytaj poniżej:

1. Spotykamy się na bezpłatnym pierwszym spotkaniu i wstępnie omawiamy temat coachingu. Po tym spotkaniu decydujemy, czy zaczynamy współpracę. Jeśli tak – podpisujemy umowę coachingową. To jest moment w którym wyznaczasz swój cel do osiągnięcia.

2. Decydujesz się na 8 sesji coachingowych, płatnych w pakietach po 4 sesje przed rozpoczęciem każdego z bloków. Cena jednej sesji w pakiecie możliwa od 100 zł.

3. W połowie naszych spotkań, oraz na przedostatnim spotkaniu weryfikujemy na jakim etapie realizacji celu jesteś oraz czy chcesz utrzymać czy zmienić swój cel.

4. Pomiędzy sesjami pracujesz samodzielnie nad zadaniami domowymi.

5. Jeśli warunki 1-4 są spełnione, to gwarantuję, że w ciągu 8 sesji osiągniesz założony przez siebie cel.

A co jeśli nie?

6. Jeśli w ciągu pierwszych 8 płatnych sesji nie osiągniesz swojego celu założonego na początku coachingu, każda kolejna sesja aż do jego osiągnięcia będzie bezpłatna. Maksymalnie otrzymasz 8 dodatkowych, bezpłatnych sesji coachingowych. I GWARANTUJĘ, ŻE W TYM CZASIE OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL.

„Coaching z gwarancją sukcesu” to unikalna oferta na rynku coachingowym. Nikt inny nie zagwarantuje Ci tego, że zakończysz coaching z sukcesem. Ja jestem o tym przekonana! Jeśli myślisz o wyborze coacha, bądź pewny, że wierzy on w Twój sukces i będzie cię wspierał w jego osiągnięciu. Przeczytaj referencje dotyczące mojej praktyki coachingowej – sukces potwierdzają także moi Klienci, którzy zakończyli już pracę ze mną.

Jeśli jesteś gotowy / gotowa na osiągnięcie swojego celu, to zapraszam Cię do zapisania się na bezpłatne spotkanie coachingowe, w czasie którego będziemy mogli omówić warunki naszej współpracy.

Jeśli chcesz zadać dodatkowe pytania, zapraszam Cię do kontaktu ze mną.

Share

Dodaj komentarz