Podsumowanie roku 2014 – dziękuję Wam!

Przełom roku to czas na podsumowania, ale też czas zaglądania wprzód. Budowania planów i celów do zrealizowania, rysowania mapy marzeń do spełnienia. O mapie marzeń napiszę w kolejnym poście, bo to świetne narzędzie wspierające do określania marzeń i dążenia do nich. Teraz czas na krótkie podsumowanie:

Dla mnie osobiście to był ciekawy rok. Rok dużej zmiany zawodowej, mimo której nadal tęsknię za swoim zespołem i całe szczęście mam z nim wspaniały kontakt na co dzień.

Rok, w którym umacniały się moje przyjaźnie i poznałam wiele wartościowych osób.

Dziękuję wszystkim tym, z którymi miałam okazję pracować coachingowo – byliście wspaniali, w dążeniu do swoich celów. Niejednokrotnie stajecie się dla mnie inspiracją i od każdego z Was wiele udaje mi się nauczyć.

Wspaniale było także uczestniczyć w kilku projektach w których pełniłam rolę konsultanta, asesora, rekrutera, trenera. Poznać tylu ciekawych i wspaniałych ludzi, którzy żyją i pracują z pasją – bezcenne (tutaj szczególnie ciepłe myśli kieruję do mojego ATB oraz grupy coachów ICF a także do Izabela Kesselring i Gabriela Helińska).

thank-you-515514_1280

A nowy rok? Nowy rok zostawiam jako czystą księgę do zapisania, wchodzę w niego z optymizmem i uśmiechem na twarzy. Tego także i Wam życzę!

Share

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz