Referencje

Współpraca z Kasią była dla mnie wspaniałym i owocujacym doświadczeniem. Kasia jest osobą cierpliwą i wytrwalą - śmiało moge polecić coaching z Kasią ze względu na uzyskane efekty w temacie, który z pomocą Kasi przwpracowałam.

Agata    29 listopada 2015   Website   

Kasia jest osobą bardzo profesjonalną, swoją postawą daje wysoki komfort rozmowy oraz możliwość otworzenia się i ubrania w słowa najbardziej ciemnych zakątków wnętrza. Ma bardzo dobrą intuicję i stawia trafne pytania, nie odpuszcza, a przy tym jest bardzo wyrozumiała, cierpliwa i przede wszystkim ciepła. Kasiu, słowa uznania dla Ciebie! Dziękuję!

Agata    5 września 2015  

Coachingi z Kasią, są to bardzo profesjonalnie prowadzone spotkania, które pomogły mi znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, i przygotować do osiągnięcia wymarzonych celów zawodowych. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu szczerze polecam coachingi prowadzone przez Kasię!!!

Paweł    8 lipca 2015   Website   

Gorąco polecam wszystkim coaching z Kasią Szydłowską. Profesjonalne podejście, duża wiedza i umiejętność "wyczucia" rozmówcy. Coaching bardzo pomocny. Jeśli szukasz pewnego i sprawdzonego coacha, to wiedz że właśnie go znalazłeś 🙂

Bartek    13 maja 2015  

Minęło już pół roku od spotkania z Panią Katarzyną i z perspektywy minionego czasu muszę BARDZO SERDECZNIE podziękować za odbytą rozmowę. Dzięki Pani Kasi podjęte zostały decyzje dzięki którym moja praca obrała wspaniały kierunek! Teraz jestem szczęśliwszym człowiekiem bo czerpię satysfakcję z pracy z dobrymi ludźmi. Wszystkim którzy tak jak ja nie dają wiary, że coaching może pomóc polecam to!

Stasiek Durda    3 sierpnia 2014   Website   

Z Kasią spotkaliśmy się nieprzypadkowo, bowiem w coachingu nie ma przypadków 🙂
Już po kilku minutach podczas naszego pierwszego spotkania wiedziałem, że będę chciał z Kasią coachingowo pracować. I nie pomyliłem się. Kasia jest coache wymagającym, a każde jej pytanie wbija się w umysł niczym gorący nóż w masło, pozostawiając przestrzeń, gdzie napływają nowe pomysły, wizje, plany.
Sesje z Kasią były długie i męczące, jednakże zawsze kończyły się tym niczym fizyczne ćwiczenia dla ciała, wywołując falę euforii, która w krótkim czasie przekładała się na konkretne działania, które pozwoliły mi osiągnąć założone cele.
Na tę chwilę zakończyliśmy nasze sesje, jednakże z pewnością skorzystam z jej umiejętności i fachowości coacha.
Serdecznie polecam!

Rafał    11 lutego 2014   Website   

Coaching znany mi wcześniej w wykonaniu Kasi nabrał nowej wartości. Polecam Kasię Szydłowską jako dobrego coacha dla którego dobro klienta jest bardzo ważne i to w każdym zakresie związanym z coachingiem. Serdecznie polecam.

Darek    10 października 2013   Website   

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do problemów a właściwie ich rozwiązań. Coaching z Katarzyną pomaga w wyborze właściwej drogi i osiągnięciu celu zawodowego. Przyznaję jest trochę wymagająca – ale właśnie dzięki temu – zrozumiecie co jest istotne dla Was i dla Waszego rozwoju! Dziękuję za Pomoc! Polecam jako wsparcie Wszystkim Managerom!

Łukasz    7 października 2013   Website   

Wszystkim pragnącym zrobić cokolwiek ze swoim życiem polecam spotkania z Katarzyną... czy szukacie pomysłu na "siebie", czy nurtują was pytania egzystencjalne, czy po prostu chcecie coś zmienić i dowiedzieć się o sobie nowych rzeczy to jest coach którego z czystym sumieniem POLECAM!!! Warto:)

Karol    12 sierpnia 2013  

Co tu dużo pisać... pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania do ostatniej sesji...
Dzięki trafnym pytaniom, uzyskałem odpowiedzi na nurtujące mnie zagadnienia. Polecam wszystkim pragnącym dokonać zmian w swoim życiu... Kasiu jeszcze raz dzięki..:)!!!

Tomasz    22 maja 2013  

Udało mi się w krótkim czasie osiągnąć więcej niż myślałem, że mogę osiągnąć.

… dzięki profesjonalnym sesjom - z czystym sumieniem polecam coacha. Pomimo sceptycznego podejścia do nowoczesnych technik czy narzędzi do rozwoju osobistego, szybko pozbyłem się niechęci do nich i zaufałem coachowi. Cały tok zajęć był bardzo dobrze ukierunkowany a prowadząca dbała by każde ćwiczenie czy rozmowa zbliżała mnie do osiągnięcia postawionego celu. Integralną częścią spotkań były zadania domowe, które choć wymagały dużo wysiłku, były idealną pomocą umożliwiającą wykorzystanie czasu pomiędzy spotkaniami. W ostateczności zdobyłem cel, nawet dalszy niż zamierzałem a efekty zajęć były i są mierzalne.

Kamil    12 maja 2013   Website   

Coaching to ważne i dobre narzędzie, tak w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym, ale dobry coach to..... skarb:-) Macie go tutaj do dyspozycji. Bez zbędnych formalności przechodzi do rzeczy, jasno wytycza zadania i trzyma się obranego przez "coachowanego" kierunku, a gdy dojdziecie do celu, stawia przed Wami kolejne... Z nią szybko i łatwo będziecie osiągać te cele, jeden po drugim, a to doprowadzi do wielkiego spełnienia:-) Polecam! I dziękuję!

Joanna    6 maja 2013   Website   

Gorąco polecam Coaching z Kasią! Sesje prowadzone są z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, a trafnie stawiane pytania i wytyczane cele pomogły mi w rozwiązaniu ważnych spraw osobistych jak i zawodowych. Dziękuję bardzo za pomoc i poświęcony czas.

Remik    16 marca 2013  

Gdy zaczynałam sesje coachingowe z Kasią byłam pełna wątpliwości i sceptycyzmu, teraz po tych uczuciach nie ma śladu. To doświadczenie bardzo mnie rozwinęło i dzięki kilku spotkaniom, na których to mój rozwój i uczucia były najważniejsze mam wrażenie, że teraz sama siebie znam lepiej. Rozwój osobisty wymaga ciągłej pracy, a coachingi to dobry sposób by dowiedzieć się, czego sami potrzebujemy i chcemy oraz co możemy zrobić żeby to osiągnąć. Kasia to wyjątkowy trener, który jest się w stanie przystosować praktycznie do każdej formy zajęć, a poza tym to ktoś, kto naprawdę potrafi słuchać. Kasiu, dziękuję za czas i cierpliwość. PS. Trzymaj kciuki za Bułgarię 😉

Paula    12 marca 2013   Website   

Na początku coachingu z Kasią nie do końca rozumiałam co to, po co to i jakie da efekty (jeśli w ogóle). Po pierwszej sesji wiedziałam już co to, po kolejnych po co, ale efekty? Aż pewnego dnia przyjechałam na sesję, porozmawiałyśmy z 15 minut i powiedziałam, że już wiem co robić dalej, a czas to zweryfikuje. I zweryfikował pozytywnie. 🙂 Nie będę pisała, że coachingi z Kasią to miła i przyjemna pogawędka - głębokie spojrzenie w siebie i gmeranie tam nie jest przyjemne. Ale jest skuteczne. I daje pozytywne efekty. Kasia jest profesjonalistką w tym co robi, wykazuje zainteresowanie i na całej odbytej razem drodze czuć jej wsparcie. Bo osiągnięty dzięki niej mój cel, to i mój, i jej sukces. Dziękuję Kasiu! 🙂

Joanna    10 marca 2013   Website   

Coaching z Katarzyną jest prowadzony bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze polecam wszystkim!

Kuba    17 lutego 2013  

Serdecznie polecam Coaching z Kasią!
Pytania trafiają w cel z precyzją i pobudzają do myślenia, oraz działania.

Michał    3 lutego 2013   Website   

Share