×

* pola obowiązkowe

** dodanie/zgłoszenie witryny www


Szkolenia miękkie

Każde przedsiębiorstwo sprawdza wiedzę i doświadczenie osoby przed jej zatrudnieniem. W dzisiejszych czasach, oprócz umiejętności pracy (umiejętności twardych) firmy wymagają również od pracownika posiadania umiejętności miękkich. Jeśli brakuje Ci entuzjazmu do doskonalenia inteligencji interpersonalnej na własną rękę, szkolenia miękkie są dobrą alternatywą.

Większość rozmówców wybranych w procesie rekrutacji jest w stanie poradzić sobie z pracą, ale nie wszyscy z nich posiadają umiejętności przywódcze. Praca w charakterze oddanego pracownika wymaga od Ciebie produktywności bez zakłócania środowiska pracy.

zebranie pracowników

Dzięki szkoleniu miękkim zostaniesz przygotowany do pracy. Obejmuje ono bowiem:

Dziś każda firma poszukuje pracownika, który jest urodzonym liderem. Liderzy rozumieją problem, znajdują rozwiązanie i w razie potrzeby podejmują działania. Budowanie umiejętności przywódczych wymaga czasu. Z czasem i doświadczeniem zdobywasz wyższe stanowiska, które wymagają silnej komunikacji i umiejętności zarządzania. Co zrobić, jeśli na początku swojej podróży zawodowej jesteś dobrze wyposażony w umiejętności miękkie? Otwiera to drzwi do większych możliwości i rozwoju.

Szkolenia miękkie uczą:

Szkolenie miękkie są odpowiednie dla studentów ostatniego roku i pracowników, którzy mają trudności z interakcją w miejscu pracy. Wszystkie firmy posiadają kodeks postępowania, ale nie wspomina się w nim o tym, które tematy nie powinny być omawiane ze współpracownikami. Jeśli nie znasz się na etyce biznesowej, jedno działanie wystarczy, aby zrujnować Twoją karierę zawodową. Szkolenia miękkie zapobiegają potknięciom w miejscu pracy.

Ponadto szkolenia miękkie kształtują Cię na bardziej efektywnego pracownika, który współdziała z innymi, podejmuje wyzwania, tworzy plany, realizuje cele i nigdy nie traci wiary w siebie i zespół. Osoba z tymi umiejętnościami z pewnością odniesie sukces w każdym przedsięwzięciu.

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia miękkie?

Wahasz się, czy przekazać swoją opinię współpracownikom? Czy może myśl o wygłaszaniu prezentacji przed całym zespołem wywołuje u Ciebie dreszcze? Szkolenie z zakresu umiejętności miękkich jest ważne dla osób, które chcą zostać mówcami publicznymi, liderami zespołów, menedżerami, specjalistami ds. relacji z klientami itp.

Ścieżka kariery zawodowej i możliwości zatrudnienia

Silna etyka biznesowa i pozytywne nastawienie mogą sprawić, że zyskasz przewagę nad swoimi konkurentami. Po szkoleniu będziesz miał solidną strategię przetrwania w sektorze korporacyjnym z głębokim zrozumieniem psychologii miejsca pracy. W ten sposób możesz radzić sobie z presją pracy, delegować zadania w razie potrzeby i utrzymywać zdrowe relacje ze współpracownikami bez stresu.


źródła:
http://www.modernarea.pl/szkolenia/miekkie/