To już 2 lata coachingi.pl! Mały jubileusz!

Tak, to już dwa lata od kiedy postanowiłam założyć własną stronę internetową www.coachingi.pl oraz zaczęłam pisać własnego bloga o tematyce HR. Spełniłam swoje marzenie – zawsze chciałam to zrobić. I tak od dwóch lat trwa moja przygoda z blogowaniem, pisaniem a także pracą coachingową.

Mogę świętować!

IMG_6394

Te dwa lata to prawie 40 tysięcy odsłon mojej strony czyli ponad 20 tysięcy sesji. 1/4 z Was wraca! Średni czas trwania sesji to ponad 1,5 minuty. Dla niektórych mogą być to tylko statystyki, jednak dla mnie jest to coś więcej. Powód dla którego nadal chcę to robić, powód dlaczego przynosi mi to radość i satysfakcję oraz powód dla którego piszę każdy nowy post.

statystyki

Te dwa lata to okres wielu zmian zawodowych dla mnie – zdobyty tytuł certyfikowanego coacha ACC międzynarodowej organizacji ICF, realizacji wielu projektów zewnętrznych i konsultingowych, pierwsza samodzielnie zaprojektowana i przeprowadzona sesja Assessment Center. „Na etacie” zmiana branży z agencji rekrutacyjnej na firmę handlowo usługową i…. i to nie koniec zmian. Jedyne co pewne to zmiany!

Przez ten czas miałam okazję pracować coachingowo z wieloma wspaniałymi i mądrymi ludźmi, którzy uparcie dążyli do realizacji swoich celów i spełnienia swoich marzeń. Wiele godzin spędzonych na coachingach, jeszcze więcej przy rekrutacji. Coachingi uczyły mnie pracy z osobami w różnym wieku, o różnych potrzebach i celach – a przede wszystkim innych drogach do ich realizacji. Rekrutacje uczyły mnie wytrwałości i wielozadaniowości. Zdecydowanie stałam się bardziej elastyczna i z większym spokojem podchodzę do zdarzeń niezaplanowanych. Kluczem zarówno do coachingu jak i rekrutacji są właściwe pytania i dociekliwość.

Po tych dwóch latach mogę śmiało powiedzieć że: UWIELBIAM pracę z ludźmi, mam bzika na punkcie HR i DZIĘKUJĘ, że mogę się z Wami tym dzielić.

IMG_6467-Edit

Share

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz